Home

Bemutatni vérmérséklet időjárás ukrajna eb védelem szóbeszéd nemzetközi

Ukrajna vereséggel, Magyarország győzelemmel kezdte a 2024-es Eb-selejtezőjét  | Kárpátalja
Ukrajna vereséggel, Magyarország győzelemmel kezdte a 2024-es Eb-selejtezőjét | Kárpátalja

Foci Eb: a szurkolók sírtak, Ukrajna meg nevetett a végén

Eb 2020, C-csoport: Ukrajna–Ausztria - NSO

Kiverte a biztosítékot Oroszországban az ukrán válogatott Eb-meze -  Sportal.hu
Kiverte a biztosítékot Oroszországban az ukrán válogatott Eb-meze - Sportal.hu

Képekben az Ukrajna–Ausztria Eb-csoportmeccs | M4 Sport

Eb 2020: Ukrajna–Anglia - NSO

Sport: Anglia és Ukrajna továbbjutásával lett teljes a legjobb nyolc  mezőnye az Eb-n | hvg.hu
Sport: Anglia és Ukrajna továbbjutásával lett teljes a legjobb nyolc mezőnye az Eb-n | hvg.hu

Eb 2020: Svédország–Ukrajna - NSO

Index - Sport - Sevcsenko bosszúra készül: Ukrajna–Anglia - Percről percre

Ukrajna - Ausztria: Taktikázás felsőfokon? - Foci EB 2021 / 2020

Az Eb eddigi legjobb meccsét a tulipánosok nyerték – Hollandia–Ukrajna 3–2  - PestiSrácok
Az Eb eddigi legjobb meccsét a tulipánosok nyerték – Hollandia–Ukrajna 3–2 - PestiSrácok

Ukrajna-Lengyelország 0-1 | M4 Sport

NED - UKR | Előzetes és Fogadási Tippek - 2021.06.13.

Index - Futball - Futball - Megóvták a portugálok az Ukrajna elleni Eb -selejtezőjüket

Svédország - Ukrajna: Unalom szigete? - Foci EB 2021 / 2020

Fehéroroszország szereplése ellenére Ukrajna részt vesz az 2024-es Eb  selejtezőjében - Eurosport
Fehéroroszország szereplése ellenére Ukrajna részt vesz az 2024-es Eb selejtezőjében - Eurosport

Ausztria először jutott az Eb legjobb tizenhat csapata közé - Blikk

Index - Futball - Európa-bajnokság 2020 - Saját területként szerepel a Krím  az ukrán nemzeti futballmezen, a Kreml kiakadt
Index - Futball - Európa-bajnokság 2020 - Saját területként szerepel a Krím az ukrán nemzeti futballmezen, a Kreml kiakadt

Forsberg kapufái megbosszulták magukat, Ukrajna a 121. percben jutott a  negyeddöntőbe | FOCI-EB 2020
Forsberg kapufái megbosszulták magukat, Ukrajna a 121. percben jutott a negyeddöntőbe | FOCI-EB 2020