Home

Hallani felőle orca Lada ifjusági uszó eb részletek kérdez hőmérő

Multisport Eb, 1. nap: megvan a 100. érem az úszó Eb-n a magyar csapatnak -  ÉLŐ - Eurosport
Multisport Eb, 1. nap: megvan a 100. érem az úszó Eb-n a magyar csapatnak - ÉLŐ - Eurosport

Román ezüstérem a hazai rendezésű ifjúsági Eb-n

Újabb remek KASI-s eredmény az ifi úszó Eb-n | Kaposvár Most.hu

Magyarország az első, Románia a harmadik helyen végzett az ifjúsági úszó Eb  éremtáblázatán
Magyarország az első, Románia a harmadik helyen végzett az ifjúsági úszó Eb éremtáblázatán

Ifjúsági úszó Eb: egy 5. és egy 6. hely Ugrai Panna csütörtöki eredménye –  hodpress.hu
Ifjúsági úszó Eb: egy 5. és egy 6. hely Ugrai Panna csütörtöki eredménye – hodpress.hu

Integrált ifjúsági úszó Európa-bajnokság: Sós Luca egyéni csúccsal…

Komoróczy Lora az ifjúsági országos csúcs után a korosztályos Eb-re készül  🏊 ÚSZÁS - YouTube
Komoróczy Lora az ifjúsági országos csúcs után a korosztályos Eb-re készül 🏊 ÚSZÁS - YouTube

Promenad24

Úszás: Molnár megnyerte a negyedik aranyát 100 háton, Magyarország az  éremtáblázat élén az ifi Eb-n
Úszás: Molnár megnyerte a negyedik aranyát 100 háton, Magyarország az éremtáblázat élén az ifi Eb-n

Promenad24
Promenad24

Promenad24
Promenad24

Egy-egy aranyérmet nyertek a románok és a magyarok csütörtökön az ifjúsági  Eb-n
Egy-egy aranyérmet nyertek a románok és a magyarok csütörtökön az ifjúsági Eb-n

Ifjúsági világbajnok lett a szombathelyi Barta Marci

Index - Sport - Két arany, egy ezüst, újra Magyarország a világbajnoki  éremtábla tetején
Index - Sport - Két arany, egy ezüst, újra Magyarország a világbajnoki éremtábla tetején

Ifi eb - 4x200 gyorsváltó | Tíz másodperc, közel 15 méter - ennyit vertek  az európai ifjúsági mezőnyre a lányok a 4x200 méteres női gyorsváltóban. A  junior Európa-bajnokságokon a... | By Magyar
Ifi eb - 4x200 gyorsváltó | Tíz másodperc, közel 15 méter - ennyit vertek az európai ifjúsági mezőnyre a lányok a 4x200 méteres női gyorsváltóban. A junior Európa-bajnokságokon a... | By Magyar

Úszó ifi ob: szintidők és második hely az éremtáblázaton

FRISSÍTVE – Két magyar és egy román aranyérem született az ifjúsági Eb-n

Az ifjúsági Országos Bajnokság harmadik, talán legnehezebb napjának  összefoglalója - Magyar Úszó Szövetség
Az ifjúsági Országos Bajnokság harmadik, talán legnehezebb napjának összefoglalója - Magyar Úszó Szövetség

Magyar arany az ifjúsági úszó-Eb-n | 24.hu

Úszás: a 400 vegyesen ifjúsági Eb-ezüstérmes Bujdosó Zsombor a vb-n is nagy  dobásra készül
Úszás: a 400 vegyesen ifjúsági Eb-ezüstérmes Bujdosó Zsombor a vb-n is nagy dobásra készül

Junior úszó Eb: Popovici 4 aranyat szerzett, Magyarország megnyerte az  éremcsatát, Románia a harmadik
Junior úszó Eb: Popovici 4 aranyat szerzett, Magyarország megnyerte az éremcsatát, Románia a harmadik