Home

Rózsaszín kedves Két fok döntok rövidpályás eb Felszerelés gyümölcslé dalszöveg

Nem vállalnak rizikót az Eb-n a magyar rövidpályás gyorskorcsolyázók | M4  Sport
Nem vállalnak rizikót az Eb-n a magyar rövidpályás gyorskorcsolyázók | M4 Sport

Jakabos holtversenyben a legjobb idővel döntős a rövidpályás úszó Eb-n | M4  Sport
Jakabos holtversenyben a legjobb idővel döntős a rövidpályás úszó Eb-n | M4 Sport

Index - Sport - A Liu testvérek után is van élet: két érmet nyertünk a  rövidpályás gyorskorcsolya-Eb-n
Index - Sport - A Liu testvérek után is van élet: két érmet nyertünk a rövidpályás gyorskorcsolya-Eb-n

A nap durranása a vegyes váltó volt. Nagyon dübörgött az a négyes" -  sikeres magyar rajt a short track Eb-n - Eurosport
A nap durranása a vegyes váltó volt. Nagyon dübörgött az a négyes" - sikeres magyar rajt a short track Eb-n - Eurosport

Index - Sport - A Liu fivérek 500 méteren is bekorcsolyáztak az első két  helyre az Eb-n
Index - Sport - A Liu fivérek 500 méteren is bekorcsolyáztak az első két helyre az Eb-n

Rövid pályás úszó Eb - szombat | M4 Sport

Versenynaptár 2023/4. rész – kézi vb és úszó és vízilabda Eb zárja az évet  - Sportal.hu
Versenynaptár 2023/4. rész – kézi vb és úszó és vízilabda Eb zárja az évet - Sportal.hu

Index - Sport - Dráma a short track-Eb végén, első helyről zárták ki a  magyar váltót
Index - Sport - Dráma a short track-Eb végén, első helyről zárták ki a magyar váltót

Úszó-Eb: Milák új beceneve, Hosszú köszönete, Verrasztó izgulása –  nyilatkozatok - Eurosport
Úszó-Eb: Milák új beceneve, Hosszú köszönete, Verrasztó izgulása – nyilatkozatok - Eurosport

Minden készen áll a debreceni rövidpályás gyorskorcsolya-Eb-re

Index - Sport - Negyedik aranyát nyerte Hosszú a rövidpályás úszó-Eb-n

DELMAGYAR - Kezdődik a debreceni rövidpályás gyorskorcsolya-Európa-bajnokság,  szurkoljunk Jászapátiéknak!
DELMAGYAR - Kezdődik a debreceni rövidpályás gyorskorcsolya-Európa-bajnokság, szurkoljunk Jászapátiéknak!

Index - Sport - Piszok nagy teljesítmény Liu Shaoangé, a hátfájása nem  rápihenés volt az Eb-re
Index - Sport - Piszok nagy teljesítmény Liu Shaoangé, a hátfájása nem rápihenés volt az Eb-re

Rövidpályás gyorskorcsolya-Eb: Már Szocsiban a csapat – Síparadicsom Blog

Eb 2023: Heroikus küzdelmek és két pontszerző helyezés | Magyar Országos  Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ
Eb 2023: Heroikus küzdelmek és két pontszerző helyezés | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Glasgow-ban 11 érmet szereztek a rövidpályás Eb-n úszóink

Jászapáti döntős 1500 méteren az Eb-n - Eurosport

Második lett a kisdöntőben a férfi váltó az Eb-n - Eurosport

Ötből öt magyar bejutott az elődöntőbe 1500 méteren a rövidpályás Eb-n -  Eurosport
Ötből öt magyar bejutott az elődöntőbe 1500 méteren a rövidpályás Eb-n - Eurosport

Rövidpályás gyorskorcsolya-vk: magyarok nélküli döntők 1000 méteren

Pozitív lett egy magyar úszó Covid-tesztje a rövid pályás úszó Eb-n -  Sportal.hu
Pozitív lett egy magyar úszó Covid-tesztje a rövid pályás úszó Eb-n - Sportal.hu

Index - Sport - Liu Shaoang aranyérmes a debreceni rövidpályás  gyorskorcsolya-Eb-n
Index - Sport - Liu Shaoang aranyérmes a debreceni rövidpályás gyorskorcsolya-Eb-n

Úszás: Hosszú és Jakabos is hatalmas fölénnyel döntős a rövidpályás Eb-n